Email: tyrolit@i.ua
Телефон: (044) 451-54-17
Мобильный: (050) 469-19-87
Skype: Realcom11
Мобильный: (097) 451-29-41
Адрес: Київ, Оболонський р-н, вул. Автозаводська, 2
Корзина пуста
В корзине товаров: 0
Главная > Предметы для выживания Туризма

Предметы для выживания Туризма

Чи готові ви до можливого грандіозного лиха? Заготовлений у вас екстремальний рюкзачок, який не потрібно довго збирати і в ньому є все, що допоможе вижити в разі апокаліпсису?
Уявіть, якщо завтра в один момент відключили світло, тепло, зв'язок? І так триває не один день і навколо запанувала паніка? Наскільки підготовлені Ви і Ваша сім'я до такого повороту?

Події останніх місяців показали всім нам, що ми живемо в час, в якому може статися те, про що ми нічого, насправді, не знаємо і не думаємо.

Ми не знаємо, як поводитися, якщо банкомат відмовиться видавати гроші, що є, якщо магазини закриються на тиждень, що пити, якщо в крані не буде води, і куди бігти, якщо місто буде захоплений ворогом. Військові люди можуть про себе подбати - їх цьому вчили. Що робити цивільним людям? Куди бігти? І найголовніше - що з собою брати?
Основні принципи виживання в умовах автономного існування.
У цьому розділі представлені компактні предмети та набори предметів, які допоможуть вижити якщо Ви опинитеся в екстримальних ситуаціях без досягнень цивілізації
Подбор товара
Цена
Поиск
нож туристический для выживания многофункциональный, может рубить деревья и ветки, тесать, строгать, резать, копать Длина тесака от 520 мм, толщина лезвия 2,2 мм, длина лезвия от 360 мм, ширина от 90 мм (в самом широком месте). Вес от 600 грамм.
В наличии
1 142,70 грн.