Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Полірований бетон - СУПЕРПОЛ

Полірований бетон - СУПЕРПОЛ
Полірований бетон за технологією СУПЕРПОЛ вважається статями майбутнього, так як на поверхню підлоги не наноситься покриття, яке з експлуатацією може відшаровуватися, лущитися або зношуватися. Полірований бетонну підлогу за технологією СУПЕРПОЛ - високої якості тверда полірована поверхня бетону, яка може нагадувати натуральний кам'яну підлогу: мармурові або терраццо, проте володіє вищою зносостійкістю.

Технологія пристрою полірованого бетону за технологією СУПЕРПОЛ проста і увазі під собою використання високопродуктивних шліфувальних машин LAVINA і алмазного інструменту різної зернистості виробництва компанії SUPERABRASIVE США. Додатково застосовується промисловий пилосос, що дозволяє збирати до 99% всього пилу, тим самим створюючи чистий процес! Існує алмазний інструмент в металевій зв'язці, призначений для грубого шліфування та обдираючи, і алмазний інструмент в полімерній зв'язці, призначений для полірування поверхні бетону. У підсумку можемо отримати поверхню різного декоративного та прочностного якості. Наприклад, обробивши полірований бетон до рівня №400, підлоги будуть злегка відображати бічне світло. Обробивши полірований бетон до рівня №800, підлоги будуть чітко відображати бічний і верхній світло. Використовуючи систему С2 Глянець на вищезазначених щаблях обробки, можна буде досягти ще більш декоративною полірованій поверхні, яка відповідає рівню полірування №1500-№3000. Полірований бетон до рівня №3000 являє собою унікальний декоративний підлогу із дзеркальною поверхнею.


Полірований бетон за технологією СУПЕРПОЛ може застосовуватися в таких областях:

    
ПРОМИСЛОВІ та виробничих площ (Великі фабрики, склади, центри дистриб'юторів, об'єкти харчової промисловості, текстильна промисловість, водоочисні підприємства, фармацевтика, електроніка, склади з морозильними установками / холодильники, виробництво напоїв, хімічне виробництво, виробництво електроніки);
    
ТРАНСПОРТ (паркувальні площі, авіаційні ангари, автосалони, відкриті парковки, транспортні термінали, автосервіси);
    
КОМЕРЦІЙНІ ПЛОЩІ ТА УСТАНОВИ (офісні приміщення для бізнесу, кафе / ресторани, в'язниці, центри роздрібної торгівлі, школи / освітні заклади, спортивні та розважальні центри, стадіони);
    
ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я (лікарні, місця утримання тварин, центри медичного супроводу, ветеринарні клініки);
    
ГРОМАДСЬКІ ПЛОЩІ (прольоти / коридори, стерильні приміщення, кухні, лабораторії, вантажні доки, вестибюлі, механічні приміщення, цокольні поверхи, кімнати відпочинку та душові кабіни).

Використовуючи технологією СУПЕРПОЛ, шліфування та полірування поверхні, можна отримати унікальний, міцний, щільний, стійкий до стирання (збільшення стійкості до стирання на 540% в порівнянні з необробленим бетоном), глянсовий, бетонний, обеспиленним підлога, яка буде працювати на Вас десятиліття!

Стандартні кольори
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!