Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Прочищувальна машина REMS Кобрa 22 Німеччина

Прочищувальна машина REMS Кобрa 22 Німеччина
Пропонуємо зручну, надійну компактну машину Rems Cobra 22 для різноманітного застосування при чищенні труб і каналів. Швидке прочищення спіралями з насадками. Якіна техніка німецької фірми Ремс.
Для прочищення труб Діаметром 50 - 150 (200) міліметрів
Працює з спіралями Діамером 8, 16, 22 міліметрів, в комплекті набори спіралей, та насадок 16 мм та 22 мм
Всі спіралі і інструменти для чищення труб можуть  бути застосовані також для агрегатів інших виробників.

REMS Кобра - чиста труба - просто і швидко. Швидка прочищення спіралями з насадками для робочої довжини до 70 м. Ефективне застосування відцентрових насадок і фрез при оборотах 740 об / хвилину. Що знаходиться поза корпусом машини система затиску і цілісний робочий шпиндель для спіралі оберігають двигун і привід від бруду і води.
ШВИДКА ПРОЧИЩЕННЯ спіраль з насадкою
Швидка прочищення, 740 об / хв (REMS Cobra 22) зі спіралями, для ефективних, швидких робіт, наприклад, із застосуванням відцентрових насадок і фрез. Також при важких умовах, наприклад, при забрудненнях і жорстких опадах. Спіралі додаються при необхідності до робочої довжини в 70 м.
ВИКОНАННЯ
Міцна, практична. Що не вимагає технічного обслуговування. Маленька маса. Невелика вага, приводний двигун REMS Cobra 22 всього 19 кг. Корпус виготовлений з ударопрочной і пластичної пластмаси. Що знаходиться поза корпусом машини система затиску і цілісний робочий шпиндель для спіралі оберігають двигун і привід від бруду і води. Встановлено на стійких ніжках з гумовими ковпаками.
СПІРАЛІ ЧИСТКИ ТРУБИ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
Надгнучкі для легкої тяги навіть в тісних трубах. Швидким з'єднанням блискавично подовжуються і скорочуються. Т-подібний паз із захисним блокуванням. Ручна подача. Спіраль для чищення труб, стандартна для універсальних робіт, надгнучкість, спеціальна спіраль призначена для вузьких або декількох наступних один за одним вигинів труб. Спіраль для прочищення труби S з товстої спец. дротом для особливо важко усуваються засмічень, наприклад, для розрізання коренів.
Затискачі ДЛЯ спіраль
Затискачі виконані з високоякісної, надійної, зносостійкого стали. Швидкі точні затискачі. REMS Cobra 22: Підходять спіралі для чищення труб D 16 і 22 мм, без змінних затискачів. Спіраль чистки труб D 8 мм з циліндром адаптера 22/8 і вбудованим затискними щипцями, як комплектація.
ПРИВІД
Потужний, тихий конденсаторний двигун з високим крутним моментом, потужність 750 Вт., Правий і лівий хід. Повна передача потужності двигуна нековзною ремінною передачею. Наскрізний, закритий робочий шпиндель. Швидке зчеплення, зручна подача, завдяки розташованому по центру важеля управління.
Слугує додатковим фіксуванням, і одночасно як ручка.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
REMS Кобра 22 Сет.
Електрична машина для прочищення труб D 50-150 мм. Приводний двигун з не вимагає технічного обслуговування конденсаторним двигуном 230 V, 50 Hz, 750 W, правий і лівий хід. Напрямна. З комплектом спіралей і інструмента 22 мм і 16 мм


 
Назва Комплектація Артикул Ціна в євро . з ПДВ
REMS Кобра Сет 22 Діаметр прочистки 50-150 мм
  • 5 частин спіралей 16 × 2,3 м в корзині, прямий бур 16, бугорчатий бур 16, зубчатий ліпестковий бур 16/25, розділювальний штифт
  • 5 частин спіралей 22  ×  4,5 метри в корзині, прямий бур 22, повертальний бур 22, конусний бур 22, зубчатий, ліпестковый бур 22/35, розділювальний штифт 22/32, 2 пари рукавиць, прочна стальна валіза для насадок
172012 2300,00
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!