Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Промислові підлоги Суперпол

Промислові підлоги Суперпол
Промислові підлоги - це підлоги з високою міцністю і зносостійкістю, що дозволяє використовувати їх в приміщеннях, на підлоги яких припадають великі навантаження: велика прохідність людей, курсування спецтехніки (наприклад, навантажувачів).

Це різні промислові об'єкти, комерційні приміщення, такі, як торгові центри, всілякі складські приміщення, офісні будівлі, школи, аеропорти і т.д.

Пристрій промислових підлог зараз припускає використання різних технологій:

Наливні підлоги.

Бетонні підлоги. Можна розглянути дві основні технології пристрою безпосередньо бетонних підлог:

    
Топпінг. У свіжий бетон втирають сухий упрочнитель. Виходить зміцнений бетонну підлогу. Так само необхідно нарізати шви. Розраховані на експлуатацію 3-5 років.
    
Полірований бетонну. Ця технологія по влаштуванню підлог вже дуже популярна на заході. Вона успішно починає практикуватися в Україні і Росії, і безсумнівно, буде дуже серйозно розвиватися внаслідок своїх значних переваг.


Полягає технологія пристрою полірованого бетонної підлоги в тому, що бетонну поверхню піддають шліфуванню до тих пір, поки не оголиться кам'яний наповнювач. Приблизно на 80% бетон складається з наполнітетелей, таких, як кварц, граніт, галька, щебінь, саме ці наповнювачі мають високу твердість і надають міцність бетонної підлоги. Після розтину кам'яного наповнювача бетон просочується упрочнітелем, який, проникаючи на глибину 3-6 мм, пов'язує бетон, знепилюють і оберігає внутрішню структуру бетону від руйнування. Так само на цьому етапі можна нанести на бетон спеціальну прозору фарбу, вибравши при цьому будь-який колір і відтінок.

Після просочення бетону упрочнітелем починається безпосередньо полірування бетону спеціальними полірувальними алмазними елементами, в результаті чого бетон набуває дзеркальну поверхню. Таким чином, ми маємо: Гарний, високого ступеня декоративності підлогу, який можна порівняти за красою з натуральним кам'яною підлогою. По міцності і зносостійкості полірований бетонну підлогу так само відповідає кам'яній підлозі, оскільки саме кам'яний наповнювач приймає на себе основне навантаження. Так само можна назвати наступні плюси полірованого бетонної підлоги:

    
довговічність;
    
екологічність;
    
не порошить;
    
вологостійкість;
    
легка прибирання такої підлоги;
    
витримує великі механічні, ударні, хімічні, температурні навантаження.

Термін використання такої підлоги 20-50 років.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!