Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Суперпол - Переваги і переваги полірованих підлог

Суперпол - Переваги і переваги полірованих підлог
Cуперпол ™ - бетонні поліровані підлоги. За допомогою спеціального обладнання та просочень, бетонна підлога або кам'яну підлогу стає гладким і глянсовим, а так само можливе нанесення малюнка, що зробить Ваш пол красивим і неповторним.
Полірований бетонну підлогу від Cуперпол ™ - економічно вигідне рішення, крім цього існує багато інших позитивних характеристик:
- Довговічний;
- Простий в обслуговуванні;
- Має привабливий вигляд;
- Завдяки глянцевому поверхні, збільшує світлове відображення;
- Є стійким до ковзання і т.д.
Технологія Cуперпол ™ доводить бетонну та кам'яну поверхню до однорідного рівного глянцю, застосовуючи спеціальне фрезерне і шліфувальне обладнання. Зміцнюють просочення на Літіумная і силанового основі упрочняют і знепилюють поверхню. В рамках технології Cуперпол ™ ми пропонуємо широкий спектр готових рішень для бетонних і кам'яних підлог практично будь-якого цільового призначення від економних рішень до ексклюзивних дизайнерських робіт. Cуперпол ™ зробить його гладким, рівним, глянцевим, ідеальним для магазинів, складів, шкіл, спортивних споруд, офісів, торгових і виставкових залів, вокзалів, аеропортів, виробничих приміщень і навіть для житлового простору.
Cуперпол ™ - це:
- Найнижча вартість 1-го метра квадратного в порівнянні з облаштуванням інших видів покриття підлоги.
- Захист від масел та ПММ. Бетонний промислова підлога - тверде і абразивне покриття. Cуперпол ™ запобігає утворенню пилу на поверхні і проникнення вологи, в той же час молекули повітря легко проходять крізь нього, бетон залишається «дихаючим». Спеціальні просочення зміцнюють і захищають покриття.
- Покриття, яке не має запаху, не пальне і повністю нешкідливий для здоров'я і навколишнього середовища.

- Упрочнитель поверхні, застосовуваний Cуперпол ™, просочує поверхню підлоги на 1-4 мм і блокує солі в бетоні, запобігаючи, тим самим, утворення пилу на його поверхні. Обезпилювання статі відбувається один раз на весь час експлуатації. При знепилювання статі повністю відсутній запах від просочень.
-Cуперпол ™ підвищує світловідображення на 25-45% у порівнянні зі звичайним не опрацьованим бетоном. Господар помешкання економить на вартості освітлення приблизно 15-20%.
- Абразивна стійкість підлог Cуперпол ™, низька собівартість їх сервісу дозволяють без проблем підтримувати їх в прекрасному стані протягом багатьох років, і лише зрідка, в період від 4 - 7 років злегка підправляти в місцях найбільш інтенсивного і агресивного використання.
- Для підтримки зовнішнього вигляду потрібна просто звичайна щоденне прибирання, а переполировка лише через 5 - 7 років, а іноді й рідше.
-володіє приблизно в 2-5 разів більшою абразивної стійкістю і на 40% більшу ударостійкість.
- Володіє глибоким глянцем, однак практично не ковзає. Така якість є унікальним і досягається виключно за рахунок застосування сучасних технологій механічної полірування й нанесення просочень.
Cуперпол ™ підлоги можуть бути виконані з глянсовістю залежно від вашого побажання: від легкого, м'якого глянцю (тип БЕТОН ПЛЮС) до високого ступеня глянсовості, так званого «мокрого» блиску (тип КРИСТАЛ ФІНІШ) .Наші чотири найбільш поширених і затребуваних типу глянцевого статі Cуперпол ™: БЕТОН ПЛЮС - САТІН - САТІН ПЛЮС - КРИСТАЛ ФІНІШ
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!